Your Cart

DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ

WYSYŁKA W 24H

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną z lubelszczyzny, specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości przysmaków dla gryzoni i królików.

Od ponad 10 lat zajmujemy się wytwarzaniem produktów oraz pozyskiwaniem surowców dla branży zielarskiej. Dzieki połączeniu pasji do małych zwierząt oraz doświadczenia w tej branży, opracowaliśmy bogate w witaminy i substancje odrzywcze produkty dla gryzoni i królików. Produkty dlagryzonia.pl zapewniaja zwierzętom domowym zbilansowaną i zdrową dietę Twojego pupila.

Posiadamy weterynaryjny numer identyfikacyjny PL0608090p pozwalający na obrót naszymi produktami na terenie Polski i całej Unii Europejskiej.

Dlaczego wybieracie nasze produkty?

Nasze produkty dla gryzoni i królików to wysokiej jakości produkty ziołowe. Nie tylko konfekcjonujemy zioła, ale również je uprawiamy, dzieki czemu kontrolujemy wszystkie procesy produkcyjne naszych przysmaków. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami, wspieramy Polskie produkty oraz lokalnych producentów.

Doskonale wiemy, że to co najlepsze jest naturalne, a to co najzdrowsze czeka na nas w przyrodzie. Nasze produkty są ręcznie selekcjonowane i pakowane w torebki typu DoyPack przeznacze do żywności spożywczej, co pozwala zachowac ich świeżosć i chroni je przed wilgocią. Poza tym ładnie się prezentują.

O wysokiej jakosci naszych produktów świadczą przede wszystkim opinie naszych zadowolonych klientów: